Menu
Your Cart

Teslimat Bilgileri

Mağazadan Teslimat

Dileyen tüm müşterilerimiz verdikleri siparişi mağazamıza gelerek ve ürünü inceleyerek teslim alabilirler.

Hızlı ve Ücretsiz Kargo Teslimat

Sitemiz üzerinden yapılan tüm motosiklet alışverişlerinde kargo, Türkiye’nin her yerine ücretsizdir. Hafta içi saat 13:00’a kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. Türkiye’nin tüm illerine 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir.

Kurye teslimatı ile, hafta içi saat 14:00, Cumartesi saat 11:00’a kadar verdiğiniz İzmit / Kocaeli içi siparişleriniz en geç 4 saatte adresinize teslim edilir.

Siparişiniz ilk uğramada teslim edilemezse adrese uğrama yapıldığını gösteren bir kart bırakılır ve ertesi gün yeniden teslimat için adres ziyaret edilir. Adreste yine herhangi bir alıcıya ulaşılamazsa aynı işlem tekrarlanır. Üçüncü uğramada teslimat adresinde yine bir alıcı olmaması halinde kargo firması yeni bir teslimat ya da şubeden teslim organize etmek amacıyla sizinle iletişime geçer. Teslimat yine gerçekleşemediği takdirde sipariş Kar Moto’ya geri gönderilir. Bu durumda müşteri destek hattımız sizinle iletişime geçer.

Teslimat adresinde bulunan herhangi bir kişi imza atıp sizin adınıza siparişinizi teslim alabilir.

Teslimat adresinizde bir hata olduğunu düşünüyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eğer siparişiniz kargo firması tarafından teslim alındıysa adres değişikliği ekstra ücrete tabi tutulur.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.