Menu
Your Cart

Hakkımızda

Fatih & Muzaffer & Bilal ŞENGÜL kardeşler tarafından 2010 yılında kuruldu. Çalıştıkları ahşap atölyesinde akşamları iş çıkışı yorgunluk ve streslerini atmak için tek tutkuları olan ATV ile Kartepe’nin engebeli arazilerinde gezintiye çıkarlardı. Bir mola anında yoldan geçen bir turistin “ATV kiralık mı?” sorusuyla başlayan bir serüvene ön ayak oldular. Bunun üzerine ATV kiralama yapabilecekleri fikri ile yola çıkarak ilerleyen zamanda daha fazla ATV alarak kiralama sayısını arttırdılar. Böylelikle bu işin Kartepe ve turizm sektörüne fayda sağladığını keşfettiler.

2014 yılına kadar ATV Safari turları ile Kartepe’ de bir çok turlar düzenlendi ve 2014 yılından itibaren sadece tur olarak değil, satış, servis, yedek parça ve aksesuar alanında da eksiklikleri farkedip, faaliyetlere başladılar. Böylelikle Türkiye’ nin bir çok yerine ATV satış ve teknik servisi yaptılar. Öyle ki 2015 ve 2016 yılında Türkiye’nin en çok ATV satışı yapan kurumsal markası seçildi.

2016 yılından sonra; Enduro Türkiye Şampiyonu Mevlüt KOLAY ile yolları kesişen üç kardeş, motosiklet ve ATV yarış alanında da profesyonel olarak yola devam etmek istedikleri için KOLAY ile birleştiler.

Bu dört isim bu sektörde işi daha da büyüterek devam ederken, kurumsallaşmak adına departman olarak hizmet verme kararı aldılar. ATV Satış - Teknik Servis - Yedek Parça - Motosiklet Satış - Yedek Parça - ATV ve Motosiklet Aksesuar - Eğitim ve ATV Safari olarak departmanları ayırdılar.

Şu anda Kartepe Maşukiye’ deki Genel Merkez ATV Safari istasyonunu maddi manevi her türlü desteği esirgemeyen babaları Cemil - Turgut ŞENGÜL kardeşler yürütüyor. Devekuyusu Mesire Alanı VIP ATV Safari istasyonunu Fatih ŞENGÜL yönetirken, Muzaffer ŞENGÜL ise Kartepe GreenPark Otel ATV Safari turlarını yönetiyor. ATV Satış ve Yedek Parça ile Aksesuar departmanı yöneticisi Bilal ŞENGÜL, Teknik Servis ise Tarık KAYA tarafından yürütülüyor. Motosiklet Satış, eğitim ve yarış faliyetlerinin departman yöneticisi ise Mevlüt KOLAY olurken, en küçük kardeş Osman ŞENGÜL Dış Ticaret Departman Yöneticisi olarak çalışıyor.